Wie is wie? - Technisch Atheneum

Kader

Sanne Huygens

Sanne Huygens

Directeur

LKR Ives

Ives Coppens

Technisch Advies Coördinator

Middenkader

1819collega

Michèle Herremans

Adjunct-Directeur

1819collega

Chantal Van Den Houwe

Rekenplichtige
Personeelsadministratie

LKR Olivier

Olivier Dumoulin

Technisch Adviseur

   

Opvoeders & Receptie

LKR Bart

Bart Van Lint

Opvoeder
Studiegebied Sport

Anja Caluwaerts

Anja Caluwaerts

Opvoedster - Zorg

Vrouw

Sarah van Elewijck

Receptie

1819collega

Virginie Bourdeaux

Opvoedster
Studiegebieden voeding en toerisme

Leerkrachten

1819collega

Tom Backx

  • Keuzesport Tennis
1819collega

Gunter Bas

Orde- en tuchtverantwoordelijke

  • Atletiek
  • Ploegsport
Nathalie Bulinckx

Nathalie Bulinckx

  • Toerisme
LKR Cnop

Philippe Cnop

Orde- en tuchtverantwoordelijke

  • PAV
  • Rooms-Katholieke godsdienst
1819collega

Marc Deconinck

  • Engels
  • Nederlands
Bram De Decker

Bram De Decker

  • Geschiedenis
1819collega

Ann Imberechts

  • Frans
1819collega

Sven Schoofs

  • Bakkerij
1819collega

Giles Verbeylen

  • Aardrijkskunde
  • Geschiedenis
LKR Skye

Skye De Kegel

  • Aardrijkskunde
  • Biologie
  • Natuurwetenschappen
Vrouw

Nele Delhoux

  • Wiskunde
Sandy De Neef

Sandy De Neef

  • Atletiek
  • Ploegsport
  • Lichamelijke Opvoeding
  • Onthaal & Recreatie
Man

Gunther De Vos

  • Hotel (keuken)
Ilyas Duvan

Ilyas Duvan

  • Islamitische godsdienst
Margriet Elzinga

Margriet Elzinga

  • Engels
  • Nederlands
1819collega

Tom Engelborghs

Smartschoolbeheer

  • Nederlands
  • Toegepaste informatica
Vrouw

Isabelle Geeurickx

  • Wiskunde
1819collega

Koen De Roover

  • Toerisme
  • GRM
  • PAV
Eddy Hermans

Eddy Hermans

  • Hotel (keuken)
LKR Kristof

Kristof Begyn

  • Hotel (zaal)
  • Hotel (keuken)
Vrouw

Francisca Kavoko

  • Protestantse godsdienst
Vrouw

Ton de Mik

  • Orthodoxe godsdienst
1819collega

Kim Van Horenbeke

  • Niet-Confessionele zedenleer
  • PAV
1819collega

Sabine Heyvaert

  • Nederlands
  • Engels
  • PAV
Klaas Meskens

Klaas Meskens

  • Chemie
  • Fysica
  • Natuurwetenschappen
Vrouw

Ria De Vos

  • Toegepaste economie
LKR Sandy

Sandy Schaut

  • Frans
Graziella Stefanie

Graziella Stefani

  • Rooms-Katholieke godsdienst
1819collega

Gim Stevens

  • Bakkerij
Vrouw

Nadia Tecqmenne

  • Olympisch turnen
  • Lichamelijke Opvoeding
  • Sport theorie
  • Toegepaste sport
1819collega

Daan Vaesen

  • Olympisch turnen
  • Ploegsport
  • Didactiek
  • Keuzesport voetbal
  • Natuurwetenschappen
Jannick Van Campenhout

Jannick Van Campenhout

  • Atletiek
  • Zwemmen
  • Keuzesport atletiek
  • Lichamelijke Opvoeding
  • Sport theorie
 

Pouckes Saar

  • Onthaal en Reacreatie
  • GRM
1819collega

Sien Van Den Bulck

  • GRM
  • Lichamelijke Opvoeding
LKR Lisa

Lisa Deelen

  • Nederlands
1819collega

Julie Ledens

  • Olympisch turnen
  • Gezondheidsleer
  • Biomechanica
  • Conditie
  • Verdedigingstechnieken
  • Dans
  • Doel - en terugslagsport
  • Keuzesport
1819collega

Sofie Vandermeiren

  • PAV
  • Toegepaste informatica
1819collega

Lander Vansteene

  • Sport theorie
Hilde Van Geem

Hilde Van Geem

  • Hotel (zaal)
1819collega

Erwin  De Rocker

  • Wiskunde
  • Biotechnologie
  • Fycica
  • Natuurwetenschappen

 

Katleen Van Hassel

Katleen Van Hassel

  • Bakkerij
Magdalena Van Laethem

Magdalena Van Laethem

  • Engels
1819collega

Benno Van Rompaey

  • Ploegsport
  • Lichamelijke opvoeding
1819collega

David Bogaerts

  • Olympisch turnen
  • Atletiek
  • Trainingsleer
  • Keuzesport
wieiswie

Jasmien Huenaerts

  • Plastische opvoeding
1819collega

Luc Janssens

  • Hotel (zaal)

 

Diederik Verpoucke

Diederik Verpoucke

  • Hotel (zaal)
wieiswie

Anerem Sliti

  • Frans
1819collega

Yana Willems

  • Frans
  • Duits
  • PAV
Bart Willockx

Bart Willockx

  • Sportverzorging
  • Sport fysiologie